096-219-33-56

Стане самим кращим та улюбленим гніздечком вашої крихітки. Гармонічна овальна форма ліжечка подарує немовляті відчуття комфорту та безпеки , допоможе швидко заснути і зберегти спокій на протязі всієї ночі. Ліжечко - трансформер «My eco bed » буде зростати разом з малюком, адже це ліжечко має цілих 9 трансформацій, саме тому воно ідеально підійде діткам від 0 до 13 років. Ліжечко займає не велику площу та легко впишеться навіть в невеликий простір, а безшумні колеса дозволять переміщати дитяче ліжечко з кімнати в кімнату. Передня частина ліжечка в «My eco bed » знімається і дає можливість використовувати ліжечко в трансформації «Приставне ліжечко», адже дана трансформація забезпечити спокійний сон вашому малюку поряд з батьками. 

В яких варіантах можна використовувати?

«My eco bed 9в1» –це цілий комплект дитячих меблів від 0 до 13 років. Ліжечко-трансформер можна використовувати як:

* Люлка для новонародженного
* Пеленальний столик або поличка
* Приставне ліжечко з рухомою спинкою
* Дитяче ліжечко
* Надійний манеж
* Зручний диванчик
* Універсальний столик
* Два стільці
* Комфортний диван для підлітка

ПЕРЕВАГИ

1. ЕКОНОМІЯ. Купати її значно вигідніше,так як ліжечко «My eco bed » 9в1 в включає 9 різних варіантів трансформацій, послідовно необхідні малюку в процесі його зростання: люлька для новонародженого, пеленальний столик, овальне ліжечко, манеж, приставне ліжечко, диванчик, столик та два стільчика, комфортний диван для підлітка довжиною 170 см У випадку якщо ви придбаєте всі перераховані меблі окремо це обійдеться вам значно дорожче.

2. КОМПАКТНІСТЬ. Меблі які більше не знадобляться вашому малюку з яких він виріс не захаращують ваше житло своєю присутністю, воно легко трансформується в наступну сходинку, яка буде необхідна по віку вашому малюку.

3. ДОВГИЙ ТЕРМІН ВИКОРИСТАННЯ. Ліжечко-трансформер «My eco bed» 9в1 активно буде використовуватись Вашим малюком до 13-ти років.

4. БЕЗПЕКА. При виготовлені ліжечка використовується натуральне дерево вільхи та бука, так як кращого матеріалу для дитячих ліжечок ще не придумали. Саме ця порода дерева є харчовою і відрізняється деревина твердістю та структурою волокна, вкрай важливою для безпечності малюка та його комфортного сну.

5. ВІДСУТНІСТЬ ГОСТРИХ КУТІВ. Дозволяє уникнути різних травм в процесі використанні як малечі так і батькам.

6. СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН. Буде прикрасою у вашому будинку та задовільнить смак навіть самих вимогливих покупців.

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре