096-219-33-56

Друга з лінійки моделей, створена за принципами, використаним і допрацьованим в більш ранніх моделях. У DPG Max 500 Limited були втілені всі побажання користувачів попередніх моделей і виправлені всі зауваження. Ця коляска - нове втілення давно перевіреного і випробуваного.

  • Що особливого?

    Сучасний дизайн.
    
Створена наново конструкція шасі.
    
Покращена подвійна система амортизації.
    
Ще більш якісні матеріали.
    
Сучасний педальний гальмо.

  • Рама:

Зручна, алюмінієва рама. Також конструкція оснащена центральним гальмом. Проста в обігу, що регулюється по висоті ручка. Конструкцію рама дуже легко зібрати. Існує можливість встановити на коляску авто-крісло.

  • Люлька:

Широка гондола з високими бортами. Можливість змінити положення спинки шляхом регулювання (всередині гондоли) Цілісна конструкція зігнуте дно підстави люльки дозволяє використовувати її в якості качалки.

  • Прогулянковий блок:

Комфортне сидіння прогулянкового блоку може бути встановлено двох напрямках, особою і спиною по ходу руху. Прогулянковий блок оснащений регульованою по нахилу спинкою і підніжкою. Відкидний бампер дозволить дістати і посадити дитину не забруднивши сидіння, а міцний, але м'який наповнювач захистить сидить малюка від травм.

  • Колеса:

Дуже висока якість надувні колеса. Розмір передніх 10 дюймів, 12 дюймів ззаду. Гелеві колеса забезпечують м'якість і комфорт під час руху, як на надувних, але не пробиваються і не вимагають накачування.

  • Комплектація:

    шасі, люлька і прогулянковий частина;
    
Чохол на ніжки на прогулянку і накидка на люльку, москітна сітка і дощовик;
    
корзина для покупок і батьківська сумка;
    
матрацик в люльку;
    
автокрісло 0

  • Технічні характеристики:

    вага коляски з люлькою - 15 кг;
    
ширина шасі з колесами 60 см
    
діаметр задніх коліс - 29 см, передніх - 23 см.
    
внутрішній розмір люльки 36 х 80 см

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре