096-219-33-56

Неймовірна кругла ліжечко - трансформер SMART BED ROUND поєднує 11 предметів меблів в 1 упаковці! кольори: горіх, венге, білий, молочний, слон. кістка або будь-який на вибір.

Купуючи ліжечко SMART BED за вказану на сайті ціну Ви отримуєте:

    Люлька SMART BED ROUND на коліщатках 72х72 спальне місце (77х77габаріти)
    Люлька SMART BED ROUND з заколисує елементом 72х72 спальне місце (77х77 габарити)
    Пеленальний столик з додатковою поличкою 48х36 внутрішній розмір (48х41 габарити)
    Ліжечко SMART BED ROUND на коліщатках 72х120 (77х125 габарити)
    Ліжечко SMART BED ROUND з заколисує елементом 72х120 спальне місце (77х125 габарити)
    Приставні ліжечко зі знятою стінкою 72х120 спальне місце (77х125 габарити)
    Манеж для ігор 72х120 (77х125 габарити)
    Диванчик до 3 років 72х120 спальне місце (77х125 габарити)
    2 напівкруглих стільчика 72х36 внутрішні розміри (77х38 габарити)
    Дитячий столик 48х36 внутрішній розмір (48х41 габарити)
    Диван для підлітка з розширеним спальним місцем 72х168 (77х173) - до 10 років

Чому ліжечко від IngVart?

1) Зверніть увагу на місця кріплення денця - чи немає наскрізних «дірок» на несучих Стоєв - таке кріплення набагато легше у виробництві, але неестетично виглядає. У нас все кріплення заховані усередині ліжечка - що не псує зовнішній стінку.

2) Скільки трансформацій влючено в зазначену вартість? Багато клієнтів зіткнулися з тим, що в назві ліжечка написано 12-в-1 - а за фактом в ціну включені далеко не всі 12 трансформацій, а їх потрібно докуповувати. В ціну нашої ліжечка входять всі трансформації, включаючи великий диван для підлітка, а пеленальний столик має 2 полички, а не одну - як у більшості виробників.

3) Забарвлюються чи всі деталі в колір ліжечка? Насправді на фарбування дна йде майже стільки ж фарби, як і на всі інші деталі - багато робите економлять і залишають дно незабарвленим. Але чому важливо щоб денце теж було пофарбовано?

- по-перше - це неестетично, так як торець буде завжди відрізнятися і виділятися на загальному тлі.

- по-друге - це не гігієнічно - незабарвлені дерево вбирає запахи і вологу, в ньому розмножуються бактерії і цвіль.

4) Кількість нагелів (круглих спалочек) - від цього залежить відстань між ними - чим більше паличок, тим безпечніше відстань - якщо паличок на напівкруглої секції менше ніж 6, тоді головка дитини може пролізти між прутами і буде ризик удушення.

5) Вентиляційні отвори в денці - вони потрібні для вентиляції матраца. Якщо дно буде глухе, монолітне - тоді волога буде гірше випаровуватися, а будь-яка людина, навіть дитина потіє, тому циркуляція повітря - це важливо.

6) Безпека фарби - продавець може написати, що фарба на водній основі - але далеко не завжди це означає безпеку. Справа в тому, що в водну фарбу можуть додавати речовини, що містять важкі метали та шкідливі токсини, які не дають запаху, але випаровуються і несуть шкоду. Але перевірити це можна тільки зажадавши у продавця сертифікат на ліжечко. Ми використовуємо для всіх наших ліжечок італійську фарбу, що має сертифікат, що дозволяє фарбування навіть дитячих іграшок.

7) Найоптимальніша товщина бортів ліжечка 2,5 см - ідеальне співвідношення товщини нагелів (круглих паличок ліжечка) і несучих елементів: якщо зробити борту товщі, на міцність це не вплине (так як основне навантаження йде на дно і місця кріплення дна), зате візуально ліжечко стане громіздкою - ми вибрали найоптимальніший варіант співвідношення розмірів деталей ліжечка для того щоб не зламати витонченість вироби без шкоди його міцності.

Написати відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре